Book an Appointment

Language Tests

آزمون های زبان مختلف

آزمون های زبان پیش نیاز مهاجرت

برای هر نوع مهاجرتی شما نیاز به نمرات زبان دارید. بسته به نوع ویزای درخواستی شما، نوع آزمون زبان شما متفاوت می‌باشد. با توجه به اینکه در اکثرکشورهای دنیا تدریس دوره‌های بین المللی به زبان انگلیسی انجام می‌شود، داشتن نمرات مناسب زبان انگلیسی برای دریافت پذیرش تحصیلی بسیار مهم است. برای به دست آوردن حد نصاب نمرات این آزمون‌ها علاوه بر مهارت زبان انگلیسی، باید با تکنیک‌های این آزمون ها نیز آشنا شوید. برای آشنایی با این تکنیک ها و بالا بردن مهارت های زبانی نیاز است تا با موسساتی که تجربه کافی در این زمینه دارند، همکاری کنید. موسسه اسنپ استادی (Snappstudy) سال‌هاست در کشور مالزی در زمینه برگزاری آزمون‌های زبان با دانشجویانی از کشورهای مختلف همکاری می‌کند. موسسه ما در کشور مالزی به عنوان دفتر اصلی موسسه idp می‌باشد.

در زیر چند آزمون اصلی زبان انگلیسی را به شما معرفی میکنیم.

آزمون آیلتس (IELTS)

آزمون آیلتس (IELTS) یکی از اصلی ترین آزمون های زبان در سرتاسر دنیا می باشد. این آزمون در دو نوع Academic و General Training برگزار می‌شود. آزمون  Academic مخصوص افرادی است که قصد دارند در دانشگاههای انگلیسی زبان دنیا به تحص بپردازند و آزمون General Training مخصوص افرادی است که می‌خواهند به یک کشور انگلیسی زبان مانند کانادا، استرالیا مهاجرت کنند.

آزمون آیلتس (IELTS) در چهار مهارت Writing ،Reading ،Listening و Speaking در چهار قسمت جداگانه برگزار می شود.

آزمون دولینگو (DOULINGO)

این آزمون زبان به صورت آنلاین برگزار می شود و فرد متقاضی می تواند با رعایت ضوابط آزمون در منزل نیز در این آزمون زبان شرکت کند. این آزمون نیز مانند آزمون آیلتس در چهار مهارت Writing ،Reading ،Listening و Speaking انجام می شود. از مزیت های این آزمون می توان به ارزان بودن آن و همچنین مشخص شدن نتیجه آزمون حداکثر تا 48 ساعت پس از آزمون اشاره کرد.

 

خواندن کمتر مشاهده