Book an Appointment

Study Online

تحصیل آنلاین در تمامی مقاطع

آنلاین تحصیل کنید و مدرک معتبر دریافت کنید

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و استفاده از هوش مصنوعی و فناوری واقعیت افزوده در آموزش، افراد بیشتری تمایل به یادگیری و آموزش از طریق فضای مجازی دارند. با توجه به این افزایش تمایل، مراکز و موسسات علمی نیز بستر لازم برای تحصیل از طریق نت را برای دانش آموزان و دانشجویان فراهم کرده اند تا بتوانند در مقاطع مختلف تحصیلی به صورت آنلاین تحصیل کرده و مدرکی معتبر دریافت نمایند. در موسسه Snappstudy با توجه به نیاز به گسترش این نوع یادگیری و با تعامل با مراکز معتبر علمی، بستر لازم برای تحصیل به صورت آنلاین در تمامی مقاطع برای دانش آموزان و دانشجویان فراهم شده است.

هفت مزیت آموزش آنلاین
  1. انعطاف پذیری بیشتر و یادگیری خودگام

افراد زیادی توانایی مرخصی از محل کار را برای شرکت در یک دوره تحصیلی تمام وقت ندارند و برخی دیگر اغلب برای کار به سفر می روند. برای کسانی که هنوز به صورت توام به کار کردن و بازگشت به مدرسه نیاز دارند، انعطاف‌پذیری یک برنامه آنلاین این فرصت را برای افراد فراهم می‌کند که در حین کار و رشد حرفه‌ای، آموزش های لازم را نیز فرا بگیرند.

با دریافت مدرک تحصیلی خود به صورت آنلاین، می توانید طبق برنامه خود تحصیل کنید. به جای اینکه محل کار را زودتر ترک کنید یا از صرف شام خانوادگی به دلیل رفت و آمد به محیط دانشگاه صرفنظر کنید، زمانی که برای شما راحت است آنلاین می شوید – در زمانی که با سایر تعهدات شما تداخلی ندارد. این انعطاف‌پذیری به شما این امکان را می‌دهد تا راحت‌تر بین کار، زندگی و تحصیلات خود تعادل برقرار کنید.

علاوه بر این، دانش‌آموزان همیشه احساس راحتی نمی‌کنند که از اساتید بخواهند نکته‌ای را که در آخرین تدریس خود بیان کرده‌اند تکرار کنند یا جزئیات بیشتری در مورد یک موضوع خاص بیان کنند. هنگام یادگیری آنلاین، می توانید مطالب گذشته را دوباره مرور کنید یا تدریس استاد را متوقف کنید تا مطالعه بیشتری انجام دهید یا یادداشت های خود را سازماندهی کنید. شما می توانید با سرعت خود برنامه درسی را انجام دهید تا مطمئن شوید که قبل از رفتن به مبحث بعدی، واقعاً بر مطالب تسلط دارید. این انعطاف‌پذیری به دانشجویان آنلاین اجازه می‌دهد تا با سرعت خودشان در دوره‌های آموزشی حرکت کنند و بیشترین بهره را از یک دوره تحصیلی ببرند.

 

  1. مدیریت بهتر زمان

تغییرات زیادی زمان در کار،  محیط خانواده و محیط تحصیلی کار آسانی نیست. اساتید این را می دانند و مهارت های مدیریت زمان را که برای ایجاد تعادل بین هر سه لازم است را تحسین می کنند. از آنجایی که هیچ زمان  ثابتی برای کلاس درس در یک برنامه تحصیلی آنلاین وجود ندارد و دانشجویان انعطاف پذیری برای برنامه ریزی دوره های خود را دارند، این بر عهده دانشجویان است که فعالانه با اساتید ارتباط برقرار کند و تکالیف را به موقع انجام دهد.

اساتید انتظار دارند که زمان خود را به طور موثر مدیریت کنیم. هرگز لازم نیست که صبح سر وقت پشت میز تحصیل خود باشید و تا پایان روز بمانید. انتظار می رود بسیاری از ما پروژه های بیشتری را در زمان کمتری انجام دهیم. کلاس های آنلاین شما را در وضعیتی منظم قرار می دهد تا در ددلاین های از پیش تعیین شده تکالیف و پروژها را انجام دهید و به شما  این امکان را می دهد تا مدیریت زمان را تمرین کنید و هفته به هفته پیشرفت کنید. مدیران اغلب از مهارت های مدیریت زمان مورد نیاز برای به پایان رساندن یک دوره تحصیلی آنلاین استقبال می کنند و این مهارت ها را به عنوان یک دارایی ارزشمند در کارکنان تحسین می کنند.

ملانی کاسپاریان، دانشیار ارزیابی در کالج مطالعات حرفه ای نورث ایسترن، نکاتی را در مورد چگونگی تبدیل شدن به یک دانشجوی آنلاین موفق به اشتراک می گذارد و به دانش آموزان توصیه می کند که به طور مداوم در طول هفته کار کنند. او می‌گوید که یک برنامه نمونه ممکن است شبیه به این باشد:

دوشنبه: خواندن مطالب ضروری و مرور فیلم های آموزشی.

سه شنبه: ادامه بررسی مطالب.

چهارشنبه: سوالات خود را قسمت گفتگو قرار دهید و تکالیف را انجام دهید.

پنجشنبه: ادامه گفتگو ارسال تکالیف.

جمعه: پاسخ سوالات خود را بخوانید و روی تکالیف خود کار کنید.

شنبه: پاسخ سوالات خود را بخوانید و تکالیف را تمام کنید.

یکشنبه: دروس خود را بررسی نهایی کنید و تکالیف را ارسال کنید.

کسپاریان می‌گوید: «مطالعه در قطار و یا در زمان استراحت ناهار یا صبح - واقعاً زمان مناسبی برای مطالعه وجود ندارد، تا زمانی که با زندگی شما سازگار باشد.»

 

  1. نشان دادن انگیزه درونی

با کسب موفقیت آمیز مدرک تحصیلی خود به صورت آنلاین، نشان می‌دهید که می‌توانید مدیریت زمان را تمرین کنید و دارای انگیزه درونی هستید، که جزو 10 مهارت برتر استخدامی است که مدیران می‌خواهند در روش های استخدام‌ی جدید، از کارکنان خود ببینند. با موفقیت در کسب مدرک آنلاین، شما ثابت می کنید که می توانید چندین کار را هم زمان انجام دهید، اولویت ها را تعیین کنید و با شرایط کاری در حال تغییر سازگار شوید.

اساتید از دانشجویان انتظار دارند که مستقل باشند، خودشان یاد بگیرند و با مطالبی که تدریس می کنند درگیر شوند. در فضای کار هم همینطور است. مدیران از شما می خواهند که  دارای انگیزه درونی باشید، به دنبال چیزهایی باشید که مورد علاقه شما هستند و به دنبال فرصت ها و راه های جدید برای انجام کارها باشید. هرچه بیشتر به آن بپردازید – چه یادگیری آنلاین باشد و چه برای کارفرمای خود – بیشتر موفق خواهید شد.

 

  1. بهبود ارتباطات مجازی و همکاری

یادگیری تعامل با دیگران در یک محیط مجازی می تواند شما را به رهبر موثرتری تبدیل کند. شما با استفاده از دانش تخصصی، ایجاد فرآیندهای کارآمد و تصمیم گیری در مورد بهترین شیوه های ارتباطی، مانند آنچه که باید حضوری یا آنلاین مورد بحث قرار گیرد، مهارت های رهبری حیاتی خود را توسعه خواهید داد.

در یک دوره آنلاین، شما همچنین با همکلاسی های خود در گروه های کلاسی مجازی شرکت می کنید، از طریق ایمیل با اساتید ارتباط برقرار می کنید و از طریق برنامه های نرم افزاری مختلف به یادگیری می پردازید. با پیشرفت دوره ها، در طرح ایده های خود و ایجاد استدلال های قوی، مختصر و حرفه ای بهتر خواهید شد.

شرکت در گروهای گفتگو بسیار شبیه شرکت در یک تیم مجازی است. این گفتگو ها مانند، بیان ایده های خود به وضوح، دریافت پاسخ و ارائه یک تصویر حرفه ای از مهارت های ضروری در یک محل کار مجازی هستند. اساتید، درست مانند مدیران، از شما انتظار دارند که ارتباطات محترمانه، متفکرانه و مودبانه داشته باشید و به دیدگاه های مختلف پاسخ دهید و با همسالان خود ارتباط برقرار کنید. خوشبختانه، در یک دوره آنلاین، این مهارت را به سرعت اصلاح خواهید کرد – گفتگو پشت گفتگو، هفته به هفته، دوره به دوره.

 

  1. چشم انداز جهانی

دانشجویان در دوره های آنلاین از سراسر جهان می آیند. به دلیل تحصیل دانشجویان از کشورهای مختلف، بحث‌های کلاسی دارای طیف وسیع‌تری از دیدگاه‌ها هستند و به شما کمک می‌کنند درک بین‌فرهنگی خود را افزایش دهید.دانشجویان نه تنها فرصتی برای برقراری ارتباط با مردم از سراسر جهان دارند، بلکه می توانند دیدگاه خود را گسترش دهند و از نظر فرهنگی بیشتر آگاه شوند.

کسب و کارها به دنبال کارمندانی هستند که نوآوری داشته باشند. نوآوری اغلب از خارج از دنیای نزدیک به شما می آید. برای مثال، اگر به کارآفرینی علاقه دارید، شنیدن اینکه چگونه کشورهای دیگر فناوری‌های خاصی را اتخاذ می‌کنند یا به صنایع خاصی روی می‌آورند، می‌تواند ایده‌های جدیدی به شما بدهد و یا مفهومی را که در حال توسعه آن بوده‌اید بهبود بخشد.

قرار گرفتن در معرض ایده های جدید متخصصان در کشورهای دیگر ممکن است جرقه خلاقیت شما را برانگیزد - خلاقیتی که می تواند برای سازمان شما ارزشمند باشد.

 

  1. مهارت های تفکر انتقادی تصفیه شده

یادگیری آنلاین توانایی تفکر انتقادی درباره کاری که هر روز انجام می دهید را تسهیل می کند. هدف در کلاس این است که شما را به چالش بکشند تا متفاوت فکر کنید، و مدیران از شما می خواهند که این کار را نیز انجام دهید – در نقش خود در محل کار انتقادی فکر کنید. تسلط بر این مهارت چیزی است که شما را به عنوان یک دانشجو و به عنوان یک کارمند متمایز می کند.

تفکر انتقادی در هر نوع آموزشی نقش دارد. با این حال، یادگیری آنلاین شما را مجبور می‌کند تا مهارت‌های تفکر انتقادی خود را به شیوه‌هایی توسعه دهید که ممکن است در یک محیط کلاس درس حضوری تمرین نکرده باشید. این نوع یادگیری خود گام به مدیران آینده نشان می دهد که شما توانایی تفکر انتقادی و غلبه بر موانعی را دارید که ممکن است بر سر راه شما قرار گیرند.

 

  1. مهارت های فنی جدید

مدرک آنلاین  مانند یک مهارت های فنی قوی می باشد که یک امتیاز مثبت برای هر جویای کار است. به عنوان بخشی از دوره آموزشی خود، احتمالاً باید از لوازم آموزشی دیجیتالی استفاده کنید، با ابزارها و نرم افزارهای جدید آشنا شوید و مشکلات رایج را عیب یابی کنید. پس از برطرف کردن موانع فنی بزرگ و کوچک یک دوره، مدیر شما می تواند اطمینان داشته باشد که شما در ابزارهای مشترک همکاری، سیستم های مدیریت محتوا مهارت دارید.

با توجه به اینکه شرکت های بیشتری از تیم های مجازی استفاده می کنند، یادگیری نحوه همکاری از راه دور بسیار مهم است. همکلاسی های شما احتمالاً در مناطق زمانی مختلفی زندگی می کنند که باید یاد بگیرید که چگونه با آن ها سازگار شوید و برنامه ریزی کنید.

پذیرش فناوری نیز بسیار مهم است. وقتی روی یک پروژه گروهی کار می‌کنید، اشتراک‌گذاری فایل‌ها یا به‌روزرسانی‌ها می‌تواند از طریق ایمیل دشوار شود، بنابراین ممکن است نیاز به استفاده از مدیریت پروژه و ابزارهای ارتباطی مانند:

اسکلایپ (Skype) : نرم افزار ویدئو کنفرانس به شما امکان می دهد با همکلاسی های خود رو در رو صحبت کنید.

دراپ باکس (Dropbox): مدارک را با گروه خود به اشتراک بگذارید و با استفاده از سرویس میزبانی فایل، اسناد را در یک مکان نگه دارید.

اسلک(Slack): پلتفرم پیام رسانی در صورتی که نیاز به ارسال پیام فوری در زمان  مشخص دارید یا نیاز دارید برای کار بر روی بخش خاصی از پروژه به گروه های کوچکتر تقسیم شوید، مفید است.

ترلو(Trello): ابزار مدیریت پروژه شما و تیمتان را قادر می‌سازد تا کارهایی را ایجاد، تخصیص، پیگیری و اولویت بندی کنید.

بیس کمپ (Basecamp ): یکی دیگر از ابزارهای مدیریت پروژه، که کمی قوی تر از سایر ابزار هاست و می توانید برای اشتراک گذاری پیام ها و آپلود فایل ها از آن استفاده کنید.

امروزه اکثر شرکت ها از ترکیبی از نرم افزار فوق یا سایر برنامه های مشابه استفاده می کنند. اینکه بتوانید بیان کنید که تجربه مدیریت پروژه دارید و با نرم افزارهایی مانند Basecamp آشنا هستید، می تواند رزومه شما را تقویت کند. با داشتن یک تجربه مدرک آنلاین، کارفرمای آینده شما می‌داند که شما با یادگیری فن‌آوری‌های جدید راحت هستید، به صورت مجازی ارتباط برقرار می‌کنید، به طور فعال و مستقل به انجام وظایف می‌پردازید و راه خود را در مورد رایانه و فضای کاری مجازی می‌دانید.

خواندن کمتر مشاهده